فروش

 شرکت حافظ پلاستیک در سایزهای 16 الی 500 میلیمتر مطابق با استاندارد بین المللیISO4427 وDIN  آلمان و استاندارد ملی 14427ایران با کاربردهای گسترده به منظور استفاده در پروژه ها‌ی آب و فاضلاب پروژه‌های شرکت نفت, پروژه های شرکت صنایع پتروشیمی , پروژه های نیروگاهی, و بسیاری دیگر از پروژه‌های صنعتي و تاسيساتي كشور لوله های پلی اتیلن تک جداره را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می دهد.این شرکت کلیه محصولات خود را به مدت 10 سال توسط بیمه ایران ضمانت می نماید.

 

c1.jpg

 

لوله‌های پلی اتیلن شرکت حافظ پلاستیکدر فشارهای کاری 3 الی 25 اتمسفر و با مواد اولیه PE 100و PE80تولید شده توسط معتبرترين توليدکنندگان مواد پلي اتيلن ایران و جهان و با جديدترين و پيشرفته ترين ماشين آلات توليد لوله و مجرب ترین و کارازموده ترین پرسنل متعهد خود تولید و عرضه می شوند. محصولات حافظ پلاستیک جهت مصارف فاضلابی,آبرسانی,کشاورزی,زهکشی ,پوشش کابل هاو خطوط مخابرات و آبیاری قطره ای و ... مورد استفاده قرار میگیرند.

 

شرکت حافظ پلاستیک در سایزهای 16 الی 500 میلیمتر مطابق با استاندارد بین المللی  DIN, ISO 4427 آلمان و استاندارد ملی 14427ایران با کاربردهای گسترده به منظور استفاده در پروژه ها‌ی آب و فاضلاب پروژه‌های شرکت نفت, پروژه های شرکت صنایع پتروشیمی , پروژه های نیروگاهی, و بسیاری دیگر از پروژه‌های صنعتي و تاسيساتي كشور لوله های پلی اتیلن تک جداره را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می دهد.این شرکت کلیه محصولات خود را به مدت 10 سال توسط بیمه ایران ضمانت می نماید.

 


جهت دریافت استعلام قیمت و اطلاع از نحوه فروش لوله پلی اتیلن با بخش فروش تماس حاصل فرمائید و یا فرم د
رخواست سفارش را تکمیل نمائید.

c3.jpg